O NAS

mini dźwig wynajem Gliwice

Nazwa TACHŌMY pochodzi z gwary śląskiej i oznacza podnosić, dźwigać i to właśnie robimy. Początki naszej działalności sięgają odległych czasów ręcznego montażu ciężkich elementów kiedy to proces przemieszczania był pracochłonny i czasochłonny. Proponowany przez nas wynajem mini żurawi sprawia, iż montaż spektakularnych konstrukcji szklanych, aluminiowych, stalowych staje się szybki, bezproblemowy i bezpieczny. Od 2019 roku dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem w branży dźwigania i pomagamy każdemu kto przemieszcza duże i ciężkie przedmioty.

Montujesz, budujesz, remontujesz, myślisz o wymianie stolarki lub instalacji nietypowych elementów na dużych wysokościach lub w trudnych i niedostępnych warunkach? Potrzebujesz pomocy firmy, dzięki której uporasz się z zadaniami profesjonalnie i szybko? Skontaktuj się z TACHŌMY!

Nasz zespół tworzą profesjonaliści doświadczeni w branży podnoszenia, dźwigania i transportowania elementów o przeróżnych gabarytach i ciężarach. Na rynku wynajmu mini dźwigów budowlanych działamy od 2019 roku. Nasze usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi operatorzy mini żurawi budowlanych są do Twojej dyspozycji.

W TACHŌMY znamy się na podnoszeniu!

Doskonale wiemy, ile czasu i wysiłku wymaga prace związane z podnoszeniem oraz transportem dużych i nietypowych ładunków. Jako specjaliści w swojej branży na co dzień udowadniamy naszym Klientom, że nawet najtrudniejsze zlecenia można wykonać szybko i bezproblemowo.

W TACHŌMY znamy się na podnoszeniu!